ŠICÍ VÝZVA

Každý měsíc zaměříme pozornost jedním směrem a spolu nám to bude šít lépe od ruky. Videa a informace na této stránce budou pravidelně přibývat a mizet. Můžete tu nakouknout pod pokličku placeného obsahu Šicího klubu.

Záznam je dostupný neomezeně jen pro ČLENKY ŠICÍHO KLUBU.

Zajímajá vás, jakým směrem každý měsíc zaměříme pozornost v Šicím klubu?

Nenechta si ujít žádné video na aktuální téma v měsíční výzvě. Zdarma jsou dostupné jen na chvíli. Vyplňte formulář a já vás budu o novinkách informovat. Ať vám nic neuteče.

UŠIJ KABELKU MESSENEGER

Začínáme symbolicky 1. V Šicím klubu číslo 1 najdete podrobný návod na šití oblíbeného typu kabelky. Nosí se na rameni nebo křížem přes tělo. Díky tomu máte volné ruce.

 • Začínáme symbolicky 1. V Šicím klubu číslo 1 najdete podrobný návod na šití oblíbeného typu kabelky. Nosí se na rameni nebo křížem přes tělo. Díky tomu máte volné ruce.
 • Přední díl můžete různě členit nebo na něj našít funkční kapsy a kapsičky.
 • Zapínámí u tohoto typu kabelky nemusí být. Pokud zapínání chcete, použijte magnet, suchý zip nebo do horního okraje všijte zipový díl.
 • Popruh je polohovací.
 • Můžete šít z různých materiálů.
 • Střih je jednoduchý a po prvním šití kabelky si jeje dokážete samy upravit.

Přístup k projektu mají členky ŠICÍHO KLUBU.

Není součástí "ochutnávky" zdarma.

Jaké materiály používáme na šití kabelek

Šijete rády kabelky nebo se na šití teprve chystáte? Materiál je základní "ingredience", kterou na šití kabelky potřebujeme.

Já sama 90% projektů šiju z bavlněných látek a tomu jsou také přizpůsobeny postupy šití ve video návodech.

Materiálů na šití kabelek máme větší výběr. Ve videu vám představím ty základní.

Napište mi, který materiál je ten váš nejoblíbenější.

Střih kabelka messenger

Střih je základ šití. Umět udělat vlastní střih je velká výhoda. Díky tomu, můžete šít podle svých preferencí a představ. V krátkém videu vám vysvětlím, jak nakreslit střih na kabelku tipu messenger. Je to tak jednoduché, že možná i proto je šití této kabelky tak oblíbené.

Jaké kabelky nosíš ráda ty? Malé nebo velké?

Vyhraj šicí stroj snů!

Vyhraj šicí stroj snů Brother NV 1100 v hodnotě 22 590,- Kč!

Vyhrát může každá členka Šicího klubu, která se zapojí do měsíční výzvy, ušije projekt, foto zveřejní ve skupině ŠICÍ KLUB ČLENKY na facebooku.

Uvítám pár řádků k projektu, jak se šil a vlastní postřehy.

V neděli 17. prosince 2023 vylosuji ze všech příspěvků jeden a švadlence odešlu pod stromeček krásný a hodnotný dárek. Budeš to ty?

Sponzorem soutěže jsou: Nej šicí strojeOnline škola šití

Představ si místo na internetu, kde se scházíš s ostatními švadlenkami a sdílíš s nimi nadšení k šití. Podoporujete se, inspirujete a motivujete,

je to místo nekonečné inspirace k šití.

Na tomto místě zapomínáš na každodenní starosti, šiješ pro radost. Pravidelným šitím a přísunem video návodů, vyzkoušených tipů a postupů, se zdokonaluješ i tvoje okolí brzy pozná ten rozdíl. Baví tě a motivuje.

Ráda šiješ nebo se do toho teprve chceš pustit, ALE pořád má něco přednost? Nemáš čas protože práce, děti, manžel, kočka ... a spoustu dalších důvodů, proč okládáš šití až na někdy... přitom víš, že z až někdy je často nikdy!

Motivace k akci.

Startér, díky kterému, si ve svém životě uděláme čas na všechno, dokonce i na sebe a to co chceme. Protože, většina z nás to dobře zná, sebe a své koníčky, sny, často dáváme na konec před všechny ostatní.

Znáš ten léčivý pocit, když se ti podaří "vypnout" hlavu?

Když se do toho pustíš a šiješ, myšlenky zaměstnáš tvořením a v hlavně už nezůstane místo na každodenní starosti. Navíc není nad ten pocit, když ti něco vniká pod rukama a ty na sebe můžeš být pyšná.  Nevadí, že nevíš, jak na to. Já ti to ukážu. S mými video návody dokážeš ušít téměř cokoliv.

Ve skupině se lépe šije

Třeba to máš jako já před časem a na šití se cítíš sama. Nemáš nikoho ve svém okolí s kým bys své šicí nadšení mohla sdílet. Kdo pochopí tvou radost z nové látky a šicích pokroků, které děláš.  Přitom jsem si mnohokrát vyzkoušela, jak nakopávací a dokonce až léčivé je být součástí skupiny stejně smýšlejících švadlenek. To se teprve dějí věci!

Hnací motor skupiny švadlenek.

Ve dvou se to lépe táhne a co teprve ve skupině stejně nadšených žen? To se potom dějí věci! Skupina tě vždy podrží, najdeš v ní radu, pochopení, ale hlavně pochvalu a povzbuzení. 

Chtěla bych, aby to mohla zažít každá z vás a proto jsem vytvořila bezpečný prostor na internetu, kde to spolu rozšijeme. 

Také vím, že k akci potřebujeme startovač a proto jsem pečlivě promyslela měsíční výzvy a dárky, díky kterým budeš mít motivaci s nadšením šít.

Renata Pekařová

Jsem lektorka šití, online podnikatelka, zakladatelka Online školy šití a Šicího klubu. Učím šití na internetu pomocí video návodů a online kurzů. Sama jsem nadšená švadlenka. Od té doby, co jsem se vyučila jako dámská krejčová jsem nepustila jehlu, nůžky, metr a špendlíky z ruky.

Ve škole nás naučili dokonale zpracovat oděv, ale šití oblečení mi brzy přestalo dávat smysl a toužila jsem šít za hranice oblečení, věci, které denně používám a obklopují mě, věci, kterým říkám pro radost. Tyto věci jsem se musela naučit šít a začátky nebyly snadné. Bavíme se o době, kdy byl internet v plenkách a v česku nikdo návody nepublikoval.

Dnes je to obráceně a já vnímám, že to také není dobře. Mnoho návodů se spoustou protichůdných informací, často velmi amatérských tě může zahltit a zmáct. Pokud se chceš učit, je skvělé vybrat si jednoho mentora a učit se od něj, když už ti nemá co předat, najít si dalšího a zase se učit jen od něj.

Učila jsem se ze zahraničních webů a knih. Protože mi šití jde a měla jsem pevné základy, brzy jsem pochopila, jak na to a dnes dokážu ušít téměř cokoliv na co se podívám.

V době, kdy jsem se vydala na cestu podnikání, jsem zjistila, že mi dává velký smysl učit dál, co umím. Postupy šití a vychytávky, které sama používám a které jsem si mnohokrát v šicí dílně vyzkoušela.

Naučila jsem šít online - na internetu, stovky švadlenek v online kurzech. V emailové databázi se mnou šije přes 6000 švadlenek a 10000 švadlenek sleduje moje šití na facebooku a přes 8000 švadlenek sleduje můj youtube kanál.

Jak motivující a účinná je společná šicí výzva, jseme vyzkoušely ve skupině na facebooku:

 • 21 denní šicí výzva: UŠIJ TAŠKU
  Díky této výzvě švadlenky ušily za 21 dnů 320 nákupních tašek.
 • Velké letní soutěž: Vyhraj šicí stroj Brother KE20
  Díky této soutěži ušily švadlenky společně 369 obalů na knihy, diáře a bloky. Některé z nich úplně poprvé a jak samy píší, ne naposled.
 • Klubová vánoční šicí výzva: Vyhraj šicí stroj snů Brother NV 1100 v hodnotě 22 590,- Kč!
  Už teď se nemůžu dočkat počtu ušitých projektů, které se zapojí do klubové vánoční soutěže o šicí stroj snů.

Od švadlenek:

Děkuji za možnost ušít si různé střihy nákupních tašek. Vybrala jsem si jeden střih, který mi přijde nejvíce praktický. Skvělá zkušenost 🤗
Dáša
Pridávam naše šitie tašiek, väčšinou jednoduché s gumičkou, aby zabrali v kabelke čo najmenej miesta 😉. Ďakujem krásne za výzvu a nové skúsenosti ❤
Tinka
Tašky podle Vašeho návodu šiju už několik let, jsou to nejoblíbenější dárky pro kolegyně a kamarádky. Pro mě je to příjemný relax po nějakém náročnějším šití si dám dvě, tři tašky a mám zásobu dárků.
Yvona
Dekuji za vaši výzvu, nakopla mne zpět ke stroji po návratu z nemocnice po lehké mozkové příhodě.
Lenka

Vím, jaké divy umí skupina nadšených švadlenek, jak motivující a někdy až léčivé je šít spolu, vytvořila jsem pro vás bezpečné místo na internetu, kde spolu můžeme sdílet své šití. Protože jsem tvůrce a nadšenec s hlavou plnou nápadů, je to místo akční, kde se šije, nezahálí. Najdš tu více jak 65 exkluzivních video návodů na šití dekorací a doplňků pro tebe, tvou rodinu a přátele.

Věřím, že tě nadšení skupiny vtáhne do akce a i ty se pustíš do šití!

ŠICÍ KLUB:

Je online, nikam nemusíš dojíždět a tím zbytečně plýtvat časem. Šití se věnuješ v čase, kdy se ti to hodí. Dáváš mu tolik času, kolik můžeš.

Je pro všechny švadlenky, které rozumí česky, ať už bydlíš kdekoliv.

Po zaplacení se ti otevře přístup do klubu. Přihlašuješ se, stejně jako do online kurzu, svým emailem a heslem. Zároveň můžeš požádat o členství ve skupině na facebooku, která je s klubem provázana. Pokud facebook nepoužíváš, nevadí, hlavní obsah je v členské sekci na webu siciklub.cz

Co v něm najdeš:

 • 65 Exkluzivních video návodů v hodnotě 21 780,- Kč.
  60 čísel online magazínu Šicí klub + 5 speciálů. V každém najdeš podrobně zpracovaný projekt: Video návod, pracovní listy, fotko výrobku, pokud je to potřeba střih. Díky tomu ho se mnou dokážeš ušít také.
 • Měsíční motivační výzvy
  Společně se budeme věnovat stejnému tématu. Díky výzvě budeš mít chuť a motivaci zapojit se do šití. Budeš se v šití zdokonalovat, učit se a přitom skvěle bavit.
 • Odměny
  Soutěže, slevy a speciální nabídky a balíčky pro členky.
 • Podpora moje a expertů v oboru.
  Užívej si podporu a porozumění stejně naladěných žen. Podpůrná skupina na FB, kde to žije! Tady najdeš rychle odpovědi na své otázky, pochvalu, radu a další užitečné tipy.
 • Přístup k záznamu
  Máš přístup k celé historii klubu. Záznamům vysílání a měsíčním výzvám.

Staň se členkou ŠICÍHO KLUBU.

 • Vyber si druh členství, které ti vyhovuje. Plati můžeš měsíčně, čtvertletně nebo ročně. Poprvé platíš kartou a platba se ti dále automaticky strhává s karty. O nic se nestaráš.
 • GARANCE CENY ČLENSTVÍ. Cena členství ti zůstává po celou dobu členství stejná, nenavyšuje se, i když cena členství v klubu novým členkám bude pravidelně stoupat.
 • Přístup máš k celému obsahu klubu po dobu členství. 

Jste ve správnou chvíli na správném místě.

Šicí klub začíná a proto můžete své členství získat do 30. září 2023 za "startovací" cenu a parádními dárky.

Vyberte si variatu členství se slevou pro předplatitelky "starého" Šicího klubu:

Členství v Šicím klubu na rok, 90 dní nebo měsíční. Cena, za kterou dnes členství získáte, vám zůstává napořád.

30 - DENNÍ ČLENSTVÍ

245,- Kč / 10 EUR

za 30 dnů

 • 66 Exkluzivních video návodů (Šicí klub 1-60 + 6 speciálů) v hodnotě 21 780,- Kč + pracovní listy a doplňkové informace k projektu ke stažení.
 • Měsíční motivační výzvy, díky kterým budeš mít důvod a chuť šít + další video návody a šicí „nakopávače“.
 • Odměny vytvořené speciálně pro členky. Třeba vánoční soutěž o šicí stroj Brother NV 1100 v hodnotě 22 590,- Kč
 • Podpůrná skupina na FB, kde to žije!
 • Moje podpora.
 • Přístup k záznamům.

DÁRKY pro předplatitelky:

 • Švadlenčin adventní kalendář 2023 v hodnotě 990,- Kč. Začíná 1.12.2023

Vhodní pro začínající švadlenky i pokročilé.

Přístup máte po dobu členství.

Začít můžete ihned.

90 - DENNÍ ČLENSTVÍ

690,- Kč / 28 EUR

za 90dnů

 • 66 Exkluzivních video návodů (Šicí klub 1-60 + 6 speciálů) v hodnotě 21 780,- Kč + pracovní listy a doplňkové informace k projektu ke stažení.
 • Měsíční motivační výzvy, díky kterým budeš mít důvod a chuť šít + další video návody a šicí „nakopávače“.
 • Odměny vytvořené speciálně pro členky. Třeba vánoční soutěž o šicí stroj Brother NV 1100 v hodnotě 22 590,- Kč
 • Podpůrná skupina na FB, kde to žije!
 • Moje podpora.
 • Přístup k záznamům.

DÁRKY pro předplatitelky:

 • Švadlenčin adventní kalendář 2023 v hodnotě 990,- Kč. Začíná 1.12.2023

Vhodní pro začínající švadlenky i pokročilé.

Přístup máte po dobu členství.

Začít můžete ihned.

ROČNÍ ČLENSTVÍ

2695,- Kč / 108 EUR

za 365 dnů

 • 66 Exkluzivních video návodů (Šicí klub 1-60 + 6 speciálů) v hodnotě 21 780,- Kč + pracovní listy a doplňkové informace k projektu ke stažení.
 • Měsíční motivační výzvy, díky kterým budeš mít důvod a chuť šít + další video návody a šicí „nakopávače“.
 • Odměny vytvořené speciálně pro členky. Třeba vánoční soutěž o šicí stroj Brother NV 1100 v hodnotě 22 590,- Kč
 • Podpůrná skupina na FB, kde to žije!
 • Moje podpora.
 • Přístup k záznamům.

DÁRKY:

 • Mini Šicí klub v hodnotě 490,- Kč
 • Jarní speciál v hodnotě 490,- Kč
 • Švadlenčin adventní kalendář 2023 v hodnotě 990,- Kč. Začíná 1.12.2023

 

Vhodní pro začínající švadlenky i pokročilé.

Přístup máte po dobu členství.

Začít můžete ihned.

NIC NERISKUJEŠ:

Členství v klubu můžeš kdykoliv zrušit žádostí na email: Renata@renatapekarova.cz

Láká tě klub, ale třeba tě teď nahlodává pochybnost:

 • Proč platit za členství, když je na internetu tolik návodů zdarma?
  Máš pravdu, na internetu je spoustu návodů na šití zdarma, ale je docela málo návodů s kvalitními postupy šití. Často návody tvoří samouci, kteří dělají základní chyby a ty učí i tebe. Navíc jsou informace a postupy tak protichůdné, že tě zmatou a nic moc se nenaučíš. Když se chceš učit šít, vyber si jednoho lektora a od něj se nauč vše, co umí.
 • Nemám čas ...
  Dobře vím, že čas máme na vše, na co si ho uděláme. To co ve skutečnosti nemáme, když si myslíme, že nemáme čas, je motivace se do toho pustit. A Právě motivace, najdeš v Šicím klubu vrchovatě! Byl to jeden z hlavních důvodů, proč jsem klub vytvořila.
 • Mám na to peníze?
  Dovoluji si tvrdit, že když budeš chtít, nejen na členství, ale i na náklady, které s šitím máš, si dokážeš šitím vydělat. Sama jsem si v době, na mateřské dovolené šitím přivydělávala. V Šicím klubu najdeš spoustu inspirace na projekty, které se naučíš šít tak, že se za ně nemusíš stydět a můžeš je prodávat.

V ŠICÍM KLUBU NA TEBE ČEKÁ:

 • Měsíční šicí výzvy s motivační odměnou.
  Výzva vytvoří vlnu šicího nadšení u švadlenek, bude motivovat k šití a s radostí se do toho pustíš. Navíc můžeš i ty něco parádního získat.
 • Odměny a speciální nabídka pro členky klubu.
  Jako členka klubu máš přístup k speciálním odměnám, soutěžím a balíčkům s překvapením. Některé dárky přifrčí do poštovní schránky k tobě domů.
 • Podpůrná skupina na facebooku.
  Ještě navíc se můžeš kdykoliv setkávat ve skupině na facebooku s ostatními švadlenkami z klubu a se mnou. Tady sdílíme své šité výrobky a reagujeme na aktuální dění v klubu. Přístup do skupiny je nepovinný. Záleží jen na tobě, jestli se s námi chceš setkávat.
 • Přístup k záznamům/historii klubu.
  Po vstupu do klubu máš přístup k celéme obsahu včetně záznamu z minulých měsíců. Ano, obsah je opravdu bohatý, neboj se, nezabloudíš. Po vstupu do klubu tě provedu a seznámím s tím, jak funguje.
 • Hlavní obsah klubu tvoří 65 Exkluzivních video návodů v hodnotě 21 780,- Kč.
  Jak se sama můžeš přesvědčit, je to bohatá zásobárna šicí inspirace. Projekty jsem tvořila 5 let. Každý projekt je podrobně zpracovaný a se mnou ho dokážeš ušít také i v případě, že si myslíš pravý opak. Vyzkoušej to! Věřím, že zde najdeš inspiraci a že tě šití bude opravdu bavit.

Tady jsou. Prohlédni si je: