Online magazín

Vyber si své předplatné:

ROČNÍ PŘEDPLATNÉ

12 čísel online magazínu

Pro švadlenky, které mají jasno. 

12 online čísel.

Kupte si roční předplatné za zvýhodněnou cenu.

1 - 6 číslo online magazínu.

1.

Kabelka messenger.

Jeden z nejoblíbenějších tipů kabelek. Je tak oblíbená, že vám zmizí dříve než se nadějete ... 

Když jsem se připravovala na šití tohoto návodu, ušila jsem malou kabelku s melounovým látkovým panelem na přední straně. Ještě než jsme se pustily do natáčení video návodu, navštívila mě maminka a kabelka byla fuč. Ještě, že v eshopu zůstal jiný látkový panel se zmrzlinou a já jsem mohla ušít kabelku druhou ať vidíte na videu srovnání velikostí :).

Naučíte se ušít kabelku ve své oblíbené velikosti. Ozdobit přední díl funkční kapsičkou na zip. Ušít vnitřní díl, popruh a zkompletovat celou kabelku.

 

2.

Polštář s patchworkovým vzore.

Polštáře jsou úžasné projekty k tréninku nových šicích technik nebo patchworkových vzorů.

Polštář ušijeme z jednoduchého patchworkového vzoru, který se vám bude moc líbit. Polštářek má MAXI rozměr a jeho pohodlí vám bude odměnou za šití.

Naučíte se naplánovat a ušít přední a zadní díl polštářku. Patchworkový vzor, který vypadá složitě, ale zvládnete jej hravě. Velmi oblíbené zapínání na zip. Lemovat nejen polštářek.

 

3.

Adventní kalendář.

Šití kalendáře si vyžádá vaší pozornost a čas. Už jen ušít 24 kapsiček je zkouška vaší trpělivosti a vytrvalosti. Rozhodně se tím, ale nenechte odradit! Tento projekt je jako jediný určený na konkrétní čas v roce. Kdo, ale říká, že jej musíme šít pouze v listopadu? Vždyť advent je každý rok a do šití kalendáře se můžeme pustit kdykoliv na to budeme mít čas a chuť!

Naučíte se naplánovat a ušít adventní kalendář. Získáte návod na šití 24 adventních kapsiček s klopou i bez. Jako zapínání jsem záměrně zvolila knoflíkovou dírku a knoflík, aby si děti procvičily jemnou motoriku prstíků.

 

4.

Ubrus nejen na vánoční stůl.

Ubrus s patchvorkovým vzorem hvězda nemusí zdobit pouze vánoční stůl. Stačí zvolit jiné látky a máte hned ubrus ke každé příležitosti a roční době.

Naučíte se naplánovat šití ubrusu na váš stůl. Ušít patchworkový vzor hvězdu. Lemovat do šikmých rohů.

 

5.

Peněženka.

Velmi oblíbený šicí projekt. Už máte vlastnoručně ušitou peněženku? Stačí vědět, jak na to a můžete si ke každé kabelce ušít jednu peněženku, do sady. 

Naučíte se naplánovat a ušít jednoduchou peněženku. Všít zipový díl a vytvořit zapínací díl s magnetem. Dozvíte se o materiálech vhodných na šití peněženek.

 

 

6.

Polštář od srdce.

Ušijeme polštář, který bude zdobit patchworkový vzor- srdce poskládaný ze čtverečků.

Hlavně pro ty z vás, které s šitím patchworku začínáte, je šití ze čtverečků skvělý "nácvik" pozdějšího šití složitějších vzorů. Jednoduché vzory jsou báječné i když někdy podceňované. Jejich šití je prostě zábava!

Naučíte se ušít polštář s patchworkovým vzorem, ušít zadní stranu polštářku a lemovat.

 

7 - 12 číslo online magazínu.

7.

Nástěnný quilt.

Quilt / nástěnný šitý obraz je projekt, který si společně ušijeme. Šití quiltu je kreativní činnost, kde máte možnost popustit uzdu své fantasii. Dá se tvořit různými technikami a může mít 100 podob.

I kdyby každá švadlenka s Šicího klubu ušila quilt podle tohoto návodu, každý z nich bude vypadat úplně jinak. Naučíte se naplánovat vlastní quilt. Ušít nástěnný obraz pro švadlenky. Pracovat s bloky. Jaká výztuž je vhodná. Jak quilt pověsit a jak jej olemovat. 

 

8.

Pastelkovník.

Šicí projekt určený dětem. Malý organizér na pastelky, tužky, skycáky sešity a tenkou knížku. Díky němu mohou mít vše nezbytné kdykoliv po ruce.

Odzkoušený na vlastních dětech :).

Naučíte se naplánovat šití vlastního organizéru. Ušít přihrádky na tužky a sešity. 

 

9.

Taška pro muže.

V tomto čísle budeme šít pro muže. Taška crossbody se vždy může hodit. Třeba díky ní naše drahé polovičky přestanou ztrácet peněženky, mobily a klíče.

Naučíte se jak ušít tašku pro muže. V čem je jiná od kabelky pro ženy? Parádní nakládanou kapsu s klopou na zapínání s magnetem.

 

10.

Taštička merci.

Daruj čokoládu v parádní taštičce! Nebo si ušij taštičku pro své potřeby. Taštičky mají mnoho využití a uplatnění.

Naučíte se naplánovat taštičku podle svých představ. Všít zip do taštičky a ušít praktické poutko na nošení v ruce.

 

11.

Polštář na lenošení.

Polštář nemusí být vždy ve tvaru čtverce. Čeká na vás další patchworkový vzor- větrníky. Uvidíte samy, jak vás bude bavit sešívání dílků látek do vzoru. Třeba objevíte svou novou vášeň, stejně tak jako už mnoho švadlenek před vámi.

Naučíte se jednoduché hotelové zapínání a další způsob napojení lemu.

 

12.

Krabice na poklady.

Jak ušít krabici a čím jí vyztužit se naučíte v posledním čísle online magazínu. Parádní projekt nejen pro tvořivé švadlenky.

Naučíte se naplánovat a ušít krabici. Ozdobit víko krabice patchvorkovým vzorem babiččina zahrádka. Ušít poutka na zapínání na knoflík a další "fígle" které možná ještě neznáte.

 

Potřebujete se zeptat?

Napište mi na email:

Renata@renatapekarova.cz